Poniedziałek, 27 września 2021. Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Tak bawili się na Zatorzu. Zdjęcia!

2015-06-01 16:14:02 (ost. akt: 2015-06-01 16:19:02)

Autor zdjęcia: archiwum SP 14 w Elblągu

Była świetna zabawa, a do tego fantastyczna atmosfera, sprzyjająca aura i świetna muzyka. Wszystko to podczas Zatorskiej Majówki w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu.

W Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu odbyła się w miniony piątek „Zatorska Majówka”, zorganizowana przez Radę Rodziców i nauczycieli. Imprezę uroczyście otworzyła dyrektor K. Pierzyńska-Czujwid.

Wśród atrakcji tegorocznego festynu można wyliczyć: dyktando dla uczniów, rodziców i nauczycieli, mecz piłki nożnej: policja kontra ojcowie uczniów „czternastki” (wygrana ojców), mecz piłki siatkowej: nauczycielki kontra matki (wygrana nauczycielek) oraz pokazy tańców w wykonaniu uczniów klas trzecich i rodziców.

Stacje zabaw zręcznościowych i umysłowych (m. in. szachy, pierwsza pomoc) cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Działająca kawiarenka z fantastycznymi ciastami, przygotowanymi na tę okazję przez rodziców, zadowoliła podniebienia nawet najbardziej wybrednych smakoszy. Nie zabrakło też grilla z kiełbaskami oraz słodkości w postaci lodów i waty cukrowej.
Była fantastyczna atmosfera, sprzyjająca aura i świetna muzyka.

Dziękujemy za przybycie na festyn zaproszonym gościom, uczniom, absolwentom, rodzicom, kadrze nauczycielskiej oraz sponsorom festynu. Zapraszamy za rok.
Organizatorzy


Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB