środa, 23 stycznia 2019. Imieniny Fernandy, Jana, Rajmundy

Podziel się:

Podziel się:

Szykuje sie atak na Poznań

15 listopada 2017 r. w Poznaniu dojdzie do konfrontacji narodowców i zwolenników LGBT.

Media oraz portale internetowe informują coraz częściej, że aktywiści lewackiej Antify, którzy podczas szczytu G-20 dewastowali Hamburg i miasto zamienili w piekło, szykują się teraz do rozróby w Poznaniu. Chcą uniemożliwić organizację spotkania z liderem Ruchu Narodowego posłem Robertem Winnickim, które ma się odbyć 15 listopada 2017 r.

Na francuskim lewicowym portalu Le Horde znalazło się ogłoszenie zachęcające do udziału w demonstracji w Poznaniu francuskich i niemieckich antyfaszystów, chcących zakłócić wizytę Winnickiego i zablokować spotkanie z jego zwolennikami.

– Wygląda na to, że szykuje się najazd hord lewackiej dziczy, która będzie chciała doprowadzić do ulicznych awantur. Mam nadzieję, że państwo polskie skutecznie to uniemożliwi – mówi w rozmowie z tygodnikiem „Do Rzeczy” Winnicki.

Okazuje się, że Antifę poprosili o wsparcie antyfaszyści z Poznania. Wezwali do przyjazdu i demonstrowania sprzeciwu wobec wizyty prawicowego posła, którego nazywają „neofaszystą propagującym ksenofobię”.

Tygodnik „Do Rzeczy” pisze, że w reakcji na akcję Antify, w mediach społecznościowych już zwołują się narodowcy z całej Polski, którzy chcą będą chcieli odeprzeć atak lewackich bojówek.

A co na te fakty Prezydent Miasta Poznania Pan Jaśkowiak, który tak chętnie wspiera lewicowe ruchy oraz marsze LGBT, w których sam chętnie uczestniczy. Trudno za to zastać jego osobę w czasie manifestacji patriotycznych na terenie Poznania i Wielkopolski.

Patriotyczna i prawicowa społeczność Poznania, jak pokazują portale internetowe oraz media, w tym kibice KKS Lech z dezaprobatą oceniają działania Prezydenta Poznania popierającego ruchy lewicowe oraz LGBT, domagając się wręcz jego ustąpienia ze stanowiska .

Czas pokaże czy liberalizm Prezydenta Poznania nie doprowadzi do ulicznych zamieszek i burd w mieście kojarzonym od wielu lat jako wzór cnót patriotyzmu i narodowych tradycji. „ Powstańcy Wielkopolscy w grobach się przewracają na wariactwo tego lewaka Jaśkowiaka „ – jak usłyszałem niedawno w rozmowie dwóch byłych żołnierzy AK z Poznania. I niech to zdanie wypowiedziane przez narodowych bohaterów będzie podsumowaniem tego materiału.
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Przybylski
Oceń artykuł:

(0)