Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Podziel się:

Podziel się:

Komu zależy by zniszczenie patriotyzmu spowodowało utratę suwerenności i niepodległości

Może już najwyższy czas by zbudować w Polsce narodowy zamiennik lewicującego Facebooka którego działanie, jak widać, nie przynosi splendorowi Polsce i Polakom

Polska i Polacy od 1989 r. cieszą się odzyskaną wolnością i niepodległością, ale dopiero od dwóch lat ta wolność i niepodległość stała się prawdziwa i autentyczna w kraju i na arenie międzynarodowej, za poglądy polityczne i okazywany patriotyzm obecna władza już nie wsadza do więzień młodych patriotów - i to są fakty niezaprzeczalne. Młodzi patrioci mogą swobodnie okazywać patriotyzm oparty na dziedzictwie Żołnierzy Wyklętych.

Jest jednak wiele instytucji pozarządowych oraz portali internetowych , jak pokazują prawicowe media, którym ta narodowa wolność przeszkadza w podporządkowaniu i uzależnieniu gospodarczym, politycznym Polski obcym mocarstwom jak Niemcy, Francja czy Rosja oraz coraz częściej Izraelowi i jego agendom.

Podporządkowanie to ma na celu, jak pokazują media, nie tylko wyciąganie z naszego kraju jak najwięcej sum pieniędzy i stworzenie w Polsce rynku tzw „ taniej siły roboczej” ale i utratę najważniejszej siły cementującej naród – patriotyzmu. Takie działania i konkretne tego typu przykłady ukazują niemal codziennie rządowe media oraz prawicowe portale internetowe w tym np.niezależna.pl.

Wielka narodowa „ feta” jakim są od wielu lat marsze narodowców i patriotów w różnych miastach Polski w dniu 11 listopada z okazji Narodowego Święta Niepodległości, a jest to znacząca największa siła zorganizowana w klubach kibicowskich, ONR, ZHP, Młodzieży wszechpolskiej i wielu innych stowarzyszeniach o treściach patriotyczno - narodowych nie jest w smak tym którym na tej jedności nie zależą a wręcz ją zwalczają.

Kim zatem są ci ludzie i te ugrupowania których celem jest podporządkowanie Polsce innym mocarstwom oraz osłabienie duchu patriotyzmu ? Media odpowiadają - są to środowiska LGBT, lewicowe grupy podporządkowane finansowo obcym siłom i mocarstwom choćby ostatnio Żydowi - Sorosowi, który sam przyznał się publicznie iż na ten cel asygnuje miliony dolarów. Finansuje on także zalew Islamu do Europy. Węgry jako pierwsze państwo UE potępiło tego żydowskiego spekulanta na arenie międzynarodowej.

Czym bliżej 11 listopada 2017 i planowanego ogromnego marszu patriotycznego w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu i innych miast w Polsce tym większy opór przeciwników tego wydarzenia.

Obce mocarstwa nieprzychylne Polsce robią wszystko za pośrednictwem swoich agent i pieniędzy by powstrzymać lub osłabić marsz patriotów i pokazanie autentycznej siły Polski i Polaków – siły miłości do ojczyzny. Ta siła czerpana jest z dziedzictwa Żołnierzy Wyklętych- narodowych bohaterów tak zwalczanych przez środowiska wrogie Polsce. Przykłady takiego działania widzimy od kilku tygodni.

Strony internetowe na popularnym lewicującym Facebooku należące do prawicowych organizacji, takich jak Marsz Niepodległości, Młodzież Wszechpolska, Obóz Narodowo-Radykalny i Ruch Narodowy, Polska Walcząca, zostały zablokowane w ostatnim okresie czasu przez Administratorów Facebooka.

Na tych kontach był wcześniej promowany Marsz Niepodległości przygotowywany przez środowiska narodowe na dzień 11 listopada br. w Warszawie. W odpowiedzi na protesty Facebook wyjaśnił, że konta zostały zablokowane pod doniesieniach innych użytkowników serwisu w związku z publikowaniem na tych stronach treści niezgodnych z regulaminem tej platformy.Podaje się też powody " wyssane z palca" nieprawdziwe ale dyskusja nad takimi działaniami jest wręcz niemożliwa. Facebook nie znosi dyskusji z patriotami na jakiekolwiek tematy, nie przyjmuje żadnych logicznych argumentów - uważa je wręcz za szkodliwe.

Chciałbym przypomnieć osobom redagującym portal Facebook iż redagują go w Polsce i w Polsce publikują stąd podlegają Polskim a nie Izraelskim czy amerykańskich prawom. Dla Polaków patriotyzm to Polska a Polska to patriotyzm. Takiego działania i postępowania uczyli i wskazywali nam wielcy narodowi bohaterowie jak choćby Rotmistrz Witold Pilecki i wielu innych Żołnierzy Wyklętych.

Narodowe Święto Niepodległości – przypominam,że jest to święto państwowe w obchodzone corocznie 11 listopada dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918, po 123 latach zaborów (1795–1918). Święto zostało ustanowione ustawą z 23 kwietnia 1937, zniesione ustawą z dnia 22 lipca 1945, przywrócono je ustawą w okresie w 1989.

Rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości to najważniejsze święto państwowe w ciągu roku. Jest obchodzone dla upamiętnienia 11 listopada 1918 roku, kiedy to Polska odrodziła się po 123 latach niewoli. Dlaczego Święto Niepodległości obchodzimy właśnie 11 listopada? Co się wydarzyło 11 listopada 1918 roku?

Polska zniknęła z mapy Europy i świata w 1795 roku, gdy Rosja, Prusy i Austria dokonały trzeciego rozbioru Polski. Dopiero I wojna światowa dała ojczyźnie szansę na walkę o niepodległość. 11 listopada 1918 r., po 123 latach od rozbiorów Polska odzyskała wolność. Właśnie dlatego obchodzimy Dzień Niepodległości.

Odzyskiwanie przez Polskę niepodległości było procesem stopniowym, a wybór 11 listopada był nieprzypadkowy. 11 listopada 1918 po kapitulacji Niemiec na froncie zachodnim zakończyła się I wojna światowa.

Przedstawiciele środowisk narodowych i prawicowych dotknięci nieuzasadnionymi a wręcz politycznymi restrykcjami przez Facebooka zapowiedzieli podjęcie działań prawnych i organizacyjnych wobec tego serwisu nieprzychylnego a wręcz wielokrotnie wrogiego w swoim działaniu Polsce i Polakom.

Może już najwyższy czas by zbudować w Polsce narodowy zamiennik lewicującego Facebooka którego działanie, jak widać, nie przynosi splendorowi Polsce i Polakom. Może już najwyższy czas budować we własnym kraju narodowe portale w zakresie budowania patriotyzmu narodowego będącego siłą i dumą narodu. !


Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Andrzej Przybylski
Oceń artykuł:

(0)