Sobota, 17 kwietnia 2021. Imieniny Anicety, Klary, Rudolfina

Dzień Babci i Dziadka w SP w Błudowie

2015-01-26 09:08:21 (ost. akt: 2015-01-26 09:14:24)

Autor zdjęcia: SP w Błudowie

W ubiegłym tygodniu w SP w Błudowie odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka. Jest to w naszej szkole wielkie święto, które już na stałe zagościło w kalendarzu imprez szkolnych.

Tego dnia do szkoły bardzo licznie przybyły zarówno babcie, jak i dziadkowie naszych uczniów. Uroczystość rozpoczęła się od powitania wszystkich przybyłych gości przez panią dyrektor Annę Strzelecką, która w imieniu swoim i wszystkich pracowników szkoły złożyła gościom serdeczne życzenia oraz zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu naszych najmłodszych uczniów.

Mali artyści przygotowali dla swoich dziadków specjalny repertuar składający się z wierszy, piosenek a nawet tańców. Wszystko po to, aby wyrazić im wdzięczność za ich dobroć, za trud włożony w pomoc przy wychowywaniu wnuków, za to, że służą im swoim czasem, cierpliwością i doświadczeniem. Dzieci cieszyły się, że mogą w tak odświętny sposób wyrazić swoją miłość i szacunek, a zaproszeni goście z dumą i wzruszeniem patrzyli na swoje wnuczęta.

Tuż po zakończeniu części artystycznej wnuki wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane serca i kolorowe kwiaty. Spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem, w przygotowaniu którego pomogli rodzice. Przy kawie, herbacie i ciastku czas upłynął na rozmowie, dzieleniu się wrażeniami, a przede wszystkim umacnianiu więzi rodzinnych. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy.
Marta Matak


Źródło: Artykuł internauty

Komentarze (0)

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB